• اخبار

افتتاح نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی در هادی شهر جلفا

افتتاح نمایشگاه گروهی  هنرهای تجسمی  در هادی شهر جلفا
به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی ، نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با حضور فرماندار ، شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان جلفا در محل نگارخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد .

 

 

 

به مناسبت  هفته هنر انقلاب اسلامی  ، نمایشگاه گروهی  هنرهای تجسمی  با حضور فرماندار ، شهردار  و جمعی از  مسئولین شهرستان جلفا  در محل  نگارخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان  افتتاح شد .

به مناسبت  هفته هنر انقلاب اسلامی  ، نمایشگاه گروهی  هنرهای تجسمی  با حضور فرماندار ، شهردار  و جمعی از  مسئولین شهرستان جلفا  در محل  نگارخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان  افتتاح شد.

در این نمایشگاه  تعداد  بیش از 120 قطعه از آثار هنرمندان شهرستان جلفا در قالب  خوشنویسی  ، صنایع دستی  ، طراحی و نقاشی ، قلم زنی ، معرق ، منبت ، عکاسی  و نقاشی  روی  شیشه  و گلدوزی و...  از  15  هنرمند  به نمایش گذاشته  شده است .

این نمایشگاه از 24  تا  27 فروردین  از ساعت 9 تا 18  در محل  نگارخانه  فرهنگ  و ارشاد اسلامی جلفا واقع در هادی شهر  با همکاری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  و کانون  بسیج هنرمندان برای بازدید عموم  علاقمندان دایر می باشد .

در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ، فرماندار شهرستان  به پای صحبت هنرمندان  نشست . 

 


 


 


 روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جلفا
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98